Banesë tredhomëshe me qira në Emshir #4016

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: KALABRI (EMSHIR)
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira në Kalabri (Emshir).Banesa ndodhet te banesat e Lesnës dhe ka këtë renditje?

1 sallon
1 kuzhin
2 dhoma gjumi
2 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim