Banesë tredhomëshe me qira në Ulpian #4004

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ULPIAN
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Ulpian, banesa ndodhet pranë soliterave, rruga “Imzot Nikë Prela”, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim