Banesë tridhomëshe me qira të Qafa #4019

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: QAFA
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira të Qafa.
Garazha opcionale – paguhet ndaras.
* Ujë 24h.
* Rrymë 24h.
* Të gjitha dhomat kanë air conditioner dhe dritaret kanë roleta.
* Banesa ndodhet në rrugën e “UÇK”-së.
Banesa ka këtë renditje:
1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 sallon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim