Banesën me qira në kompleksi banesor “Rrezja

Jepet me qera nga: Baki 06 Maj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: kompleksi banesor “Rrezja”, afër banesave të bardh
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira në kompleksi banesor “Rrezja”, afër banesave të bardha. Banesa është objekt i ri, është 60 m2, gjendet në katin e katërt, ka sallonin, kuzhinen, dy dhoma gjumi, banjon, ballkonin dhe ashensorin.
Informatat ne tel: 044 137127 Çmimi : 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim