Banes me qera ne Prishtine NE GERMIE

Jepet me qera nga: Bekim 01 Shk 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte super e rregulluar dhe komplet e mobiluar me nxemje qendrore (Te interesuarit mun edhe ta blejn) 55 MIJ EU e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim