Banes

Jepet me qera nga: Ss aa 20 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne ulpian perball menzes banesa ka nxemje me termokos dhe gjindet ne katin e lV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim