Banes 1-dhomshe ne Aktash ( afer hotel Afa )

Jepet me qera nga: Enver 17 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen 1 dhomshe ne Aktash ( afer hotel Afa ) e mobiluar dhe e pershtatshme per qift ose studenta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim