Banes 2-dhomshe ne Aktash

Jepet me qera nga: Enver 01 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen 2 dhomshe ne Aktash ( afer hotel Afa ).Me hyrje te veqant dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim