Banes 3- dhomshe te sllovenia sport

Jepet me qera nga: Arber 04 Sht 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te sllovenia sport ( te procredit bank) dhe ka kete renditje:
2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhin
Banjo
Ka vende per 6 student
Banesa eshte e mir dhe mund te bindeni edhe vet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim