Banes 3 dhomshe ne dragodan

Jepet me qera nga: banes me qera 03 Pri 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: dragodan perball komunes se re
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
banesa gjendet perball komunes se re .
kati i 2. ka 3 dhoma,1ballkon,1shpajz, 2 banjo dhe eshte e mobiluar
banesa posedon ashensor dhe ka hapsire te mjaftueshme parkingu.
tel.044113860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim