Banes EXKLOZIVE, me qera

Jepet me qera nga: Kajtazi 10 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagja e Spitalit
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera
Banesa ka kete renditje

- Sallon me kuzhin
- Tri dhoma gjumi
- Dy banjo
- Shpajz
- Dy ballkona
- Garazh dhe depo

Banesa eshte komplet e mobiluar me bobilje moderrne dhe kuzhin super te mobiluar.
Veq per familjar dhe nderkomtar

Per kontakt ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim