Banes Ekskluzive me qira ne BREG TE DIELLIT

Jepet me qera nga: arber Dje 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: BREG TE DIELLIT
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne BREG TE DIELLIT te Xhambazt e mobiluar ne menyre perfekte moderne siq edhe po shihet ne foto , banesa gjendet ne katin e I , 93m2 uje 24h.
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- ballkon
- koridor
- banjo

kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim