Banes Fushe Kosove (u leshua) flm merr jep

Jepet me qera nga: Endrit 30 Gsh 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne Fushe Kosove ne lagjen Apollonija .Banesa posedon sallon me kuzhin , dhoma e fjetjes me teras,banjo dhe koridori eshte e mobiluar.Oferta vlen vetem per familjar.Per me shume kontakto ne nr. tel: 049-
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim