Banes Komode me qira te Domi i Pleqeve

Jepet me qera nga: arber Dje 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: DODONA
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira te Domi i Pleqeve e mobiluar ne teresi dhe posedon te gjitha paisjet , banesa ka 65m2.
Banesa posedon:
- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- koridor
Preferon nderkombetare, me qmim 300euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim