Banes Me Qera ULPIAN C7

Jepet me qera nga: Azem 24 Nën 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera ne Ulpian c7 rruga Muje Krasniqi , banesa eshte 3 dhomshe (nga dy krevata), koridor , kuzhin , banjo. Eshte e mobiluar krejtsisht dhe ne gjendje shum t mir per te banuar per me shum info. kontakto ne nr 044 170 415
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim