Banes Me Qera

Jepet me qera nga: Ismail Nika 18 Gsh 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: 14.Kodra e Diellit RR.Vellezrit Gervalla Bll.5.hy3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 5 esht e mobiluar,esht e rinovuar mir dhe esht e kompletuar e gaqme per banim,posedon nje dhom per fjetje nje sallon si dhe kuzhinen e kompletuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim