Banes Me Qera

Jepet me qera nga: Shkëlqim 15 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qera Afer AAK,
Banes osht e rinovuar dhe posedon te gjitha gjerat e reja, kuzhina me dhome dhe 2 dhoma te Fjetjes.
Banesa leshohet per Familjar apo Femra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim