Banes Me Qera

Jepet me qera nga: Florije Ramiqi 02 Mar 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Agim Ramadani
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qera kati i parë te isht Restorant Rugova Rr.Agim Ramadani Prishtinë , Banesa Posedon 1 dhom dite , 1 dhom gjumi , kuzhin dhe Banjo.Banesa ësht e Mobiluar , banesa leshohet per Familjar apo Zyre për më shum Informata na Kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim