Banes Me Qira

Jepet me qera nga: Veton Avdijaj 28 Gsh 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpian-Perball Shkolles "Hasan Prishtina"
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banesa Ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhin,Banjo Dhe Shpajz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim