Banes e mobiluar me nxemje qendrore

Jepet me qera nga: Ide 20 Tet 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 33 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera bnesen e mobiluar dhe me nxemje qendrore.
Banesa gjindet afer furres Qerimi 2 neBregun e Diellit
Per informata me te hollesishme kontakto Jakupin 044 277403
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim