Banes e mobiluar me qira ne Bregun e Diellit

Jepet me qera nga: Ajshe 09 Gsh 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rifat Burxheviç ,Hyrja 7 Kati i 3 Banesa nr 11
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e 3 me nxemje qendrore ,eshte nga lindja ka 2 dhoma ;kuzhina 2 dhoma banjo dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim