Banes e re me qera e mobiluar komplet

Jepet me qera nga: Sh. Kajtazi 04 Dhj 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1, rruga B
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banes ka kete renditje

Sallon me kuzhin
Dhom gjumi
Banjo
Ballkon

Komplet e mobiluar me te gjitha mobiljet dhe paisjet

Perferohet per qift

Per info ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim