Banes luksoze 110m2 me qira ne qender te Qafa

Jepet me qera nga: Lokal 20 Maj 03:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qender-Qafa
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet me qira banesa komode ne qender te qytetit tek "Qafa"Banesa gjendet në katin e 5- të, të objektit “ MINIMAX”.Banesa disponon siperfaqe prej 110m² dhe përbëhet nga:
●3 dhoma gjumi
●Qendrim ditor
●Kuzhine
●3 banjo
●Ballkon dhe depo
E pajisur me kuzhinë me të gjitha elementet përkatëse. Objekti është i vëzhguar 24h me kamera dhe sigurim fizik, siguron mirëmbajtje të rregullt dhe garazhë private nëntokësore. Çmimi sipas marreveshjes.
☎️Informata:044 556 777---049 157 113---049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim