Banes me qira ne Ulpian

Jepet me qera nga: Xhevati 02 Sht 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian, afer fonatanes
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira. Banesa gjendet ne Ulpian, afer fontanes. Ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon. Banesa posedon lavatriqe.
Te interesuarit le te telefonojn pas ores 14:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim