Banes me QIRA ne KALABRI ( Emshir )

Jepet me qera nga: AL agency 26 Nën 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira ne Kalabri.

Banesa eshte ne katin e 8 ( Pent House ) dhe ka kete renditje :
- 2 dhoma te fjetjes
- Sallon te madh me kuzhine
- 2 Banjo ( njeren e ka ne dhome te fjetjes )
- teras ( te madhe rreth e rreth baneses )
- ngrohje qendrore etj
Banesa eshte me te gjitha mobiljet e reja.

Per me shume na kontaktoni 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim