Banes me QIRA ne Lakrishte, Te QAFA dhe Bred Diell

Jepet me qera nga: banesa 09 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
banesa me qira ne lakrisht breg diellit dhe te qafa
jane te mobiluara me mobile luksose
qmime shume te volitshmee
3 banesa me dimenzione te ndryshme ne lakrisht
dy breg diellit
nje te qafa
uje rryme ashensor parking 24 ore
nuk jemi agjension ,
ju mireporesim 044192001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim