Banes me QIRA te QAFA afer POMPES te SAMAFORAT

Jepet me qera nga: Access 08 Tet 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banes me QIRA te QAFA afer POMPES te SAMAFORAT
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte te Qafa ndertim i Ri, eshte e mobiluar ne tersi, objekti ka lifte me kartel dhe ka kete renditje:

- Sallonin,
- Kuzhinen,
- 2 dhoma te gjumit,
- Banjon,
- Shpajezin ka edhe rezervarin per uje, dhe
- Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

049622300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim