Banes me Qera , afer shkolles ''Elena Gjika''

Jepet me qera nga: zeqir 28 Pri 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera afer shkolles fillore ''Elena Gjika'
ne prishtin . Banesa ka dhomen e ndejes , dhome gjumi
kuzhin , banjo, ballkon , si dhe vendparkimin .
Per informata na kontaktoni
044/049192926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim