Banes me Qera .200€ Kalabria e re .Kati 6/Lift

Jepet me qera nga: Fatmir 19 Tet 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabria e Re
Sipërfaqe: 51 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Jepet Banesa me Qera vetem per Familje
Ndertimi i Ndermarjes FITORJA
Banesa ka Dhomen e gjumit,Dhomen me Kuzhinen
dhe Koridori.Banjo .
Lavatriqe nuk ka .pergjegjsi e Banorit
Kati i gjasht me Lift.
Per me shum informata +41765131124/Wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim