Banes me Qera(Bregu i Diellit 2)

Jepet me qera nga: Ard 14 Sht 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit 2
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me qera ne lajgen bregu i diellit 2.Banesa eshte 2 dhomeshe, kuzhin ,banjo dhe koridor. Eshte e mobiluar komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim