Banes me Qera ne Arberi(ish Dragodan)

Jepet me qera nga: Banes me Qera 23 Gsh 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Lagjen Arberia(ish Dragodan).Banesa eshte e mobiluar dhe posedon sallon,dhom gjumi,kuzhin ,banjo ,ballkon,lift,kati IV.Çmimi :300.00€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim