Banes me Qera ne Arberi te Meredian expresi

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: GeoFIX 25 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: arberi
Komuna: Prishtinë
Banes me Qera ne Arberi
-Kati i 3
-Dhom dite
-Dhom te fjetjes
-Banjo
-Ballkon
-Garazhd per Vetur
Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim