Banes me Qera ne Breg Diellit

Jepet me qera nga: Fisi 06 Gsh 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me Qera ne Breg te Diellit e cila gjendet te Banesat e Bardha
Kati i par
Banesa esht e Mobiluar Komplet dhe ka ket Renditje
1 Dhom Gjumi ,
Sallon Kuzhin jan te Ndara + Shpajzi ,
Banjo ,
Taras
Banesa është Fuksionale dhe Gatshme per Banim

Kontakt : 044182140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim