Banes me Qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Mentor 01 Nën 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

315 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1 afer fakultetit teknik
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
banesa ndodhet afer fakultetit teknik te 13 kateshja
ka 2 dhoma gjumi (njera me shtrat per qift tjetra me 2 shtreter nga 1 person)+ sallonin me kuzhin
banesa esht e mobiluar dhe e gatshme per banim
per informata kontaktoni
049112352
Mentori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim