Banes me Qera ne lagjen Arberija

Jepet me qera nga: Banes me Qera 26 Gsh 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ahmet Krasniqi
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Arberija (ish Dragodan).Banesa eshte e mobiluar dhe posedon sallon,kuzhin,nje dhom gjumi,banjo,ballkon,lift,kati ne IV.
Cmimi 300 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim