Banes me Qera te Qafa ne Prishtine

Jepet me qera nga: xx 05 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera, banesa gjendet ne lagjen te qafa ne Prishtine, leshojm banesen me qera edhe per student dhe studente
Nr. kontaktus 045 638 388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim