Banes me Qera te SHTEPIA PLEQVE.

Jepet me qera nga: Elmir 20 Tet 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ismail Dumoshi
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Prishtine ne lagjen Ismail Dumoshi ne afersi te shkolles Sami Frasheri dhe Hamburger ABA..Banesa eshte ne katin e 1-re dhe ka 2 dhoma 1 terrace 1 banjo.Posedon te gjitha mobilet e nevojshme uje dhe rryme 24h,nxemje qendrore individuale,Leshohet per here te pare me qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim