Banes me Qera te superviva Çmimi 200 euro

Jepet me qera nga: Al Agency 17 Maj 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banese me qira ne lagjen mati 1, afer super vives
Banesa eshte ne katin e 4 eshte teresisht e.mobiluar me te reja dhe ka kete rendijte:
1 Sallon + Kuzhins
1 Dhome gjumi
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim