Banes me Qera

Jepet me qera nga: Shkemb 29 Sht 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Parku i qytetit (afer kolegjit "Fama")
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera nga 1 Tetor 2015 per 2 dhe 3 studenta (meshkuj) te kolegji "Fama".

Tel: 044-178901
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim