Banes me Qera

Jepet me qera nga: Arif 20 Tet 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Breg Dielli
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banes me qera në Breg të Diellit ( afër Fakultetit Teknik)
Banesa posedon: Dhomë dite me kuzhin bashk, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon
Pjesrisht e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim