Banes me Qera

Jepet me qera nga: Farushe 25 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne lagjen Bregu Djellit te market RIO.Banesa ka nje dhome gjumi , banjo, si dhe sallon me kuzhin.

Perparsi kan qifte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim