Banes me Qera

Jepet me qera nga: Banes me Qera 05 Pri 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu Djellit
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Breg Djellit te market RIO,banesa posedon 1 dhome gjumi, nje sallon me kuzhin si dhe banjo.Eshte e mobiluar me kushte shume te mira per banim.Eshte afer stacionit ku ndalet trafiku urban 4-shi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim