Banes me Qira te MATI 1 ( Pozhegu Brothers )

Jepet me qera nga: Range Rover 05 Nën 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira ne lagjen Mati 1.

Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka kete renditje :
- Sallon me Kuzhin
- 2 dhoma te fjetjes
- wc
- Ballkon prejt 3 dhomav dalje.

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim