Banes me Qira

Jepet me qera nga: arben përvetica 11 Shk 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberia 1 Rruga 24 Maji Prishtin
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ndodhet 1.5 km larg nga qendra kryesore në Bulevardin Nënë Tereza dhe gjithashtu në afërsi të të gjitha ambasadave të akredituara në Republikën e Kosovës, si Ambasada Amerikane, Ambasada e Hungarisë, Greke, Britanike, Apartamenti ka kafe afër, dyqane, restorante, stacioni i autobusit, etj
Banesa përbëhet nga:
Hyrje në të veçantë
1 dhoma gjumi
1 dhomë e ditës
1 sallë me kuzhinë
1 banjo
Vend parkimi privat

Banesa ka 24 orë ujë (pellgje 1000 litra) 24 orë ngrohje qendrore, internet të shpejtë WiFi, TV kabllor, dhe të gjitha shërbimet e tjera të nevojshme të tilla si makinë larëse, hekur, të gjitha të përfshira në çmim

Çmimi është i arsyeshëm dhe i negociueshëm në bazë të kohëzgjatjes së qëndrimit tuaj në banes.
Kontakti ne viber +38649776622 si dhe ne tel 044808018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim