Banes me Qira Afer Parkut te Qytetit

Jepet me qera nga: ************** 30 Dhj 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira afer parkut te qytetit banesa ka 1 dhome gjumi, Sallon, Kuzhin,Banjo,Ballkon 30m2,ka uje 24 ore dhe eshte e Mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim