Banes me Qira afer AUK-it

Jepet me qera nga: fisi 10 Tet 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mbreteresha Teur
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira, banesa eshte ne Kuader te Shtipis, Gjendete afer AUK University AMERIKAN te Fushat e Tenisit ne Parkun Tokbashqe Rruga Mbreteresha Teuta.
Banesa Permban 2 Dhoma . Kuzhin ,banjo ,Teras(ballkon) Dhe parking per vetura
Banesa është e Mobiluar dhe e gatshme per banim .ështe vend i qet per banim Familjar dhe ka shum afer Rrugen kryesore Vijen e Qarkullimin Autobusit :Urban 4 dhe 5, Uji Rryma 24 .
vlen te ceket se banesa oshte objekt i ri dhe i izoluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim