Banes me Qira e Mobiluar dhe me gjitha paisjet

Jepet me qera nga: faton 13 Shk 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Nena Terez 40
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar dhe e pregaditur per Nderkombetar vetiak apo familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim