Banes me Qira në Dragodan 250 euro

Jepet me qera nga: Al-Agency 08 Pri 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arbëri (Dragodan) afër Komunës së re
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesë me qira në lagjen Dragodan, përballë Komunes së re.

Banesa është në katin e 2 është teresisht e mobiluar dhe ka këtë renditje:

1 Sallon + Kuzhine

1 Dhomë gjumi

1 Banjo

1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim