Banes me Qira në Qender Pejton "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni M1 19 Sht 09:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Pejton
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne qender, Pejton perball Rilindjes, kati VII-të, banesa posedon: Sallon, kuzhinë, 1 dhomë te fjetjes, koridor, banjo dhe balkon. E mobiluar komplet dhe me mobile te reja.

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

Agjencioni M1

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim