Banes me Qira ne Arberi(Dragodan) te Pandora Tower

Jepet me qera nga: Driton Sadiku 18 Mar 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
*Qmimi sipas Marreveshjes
Leshoj Banesen me qira ne Arberi ne Objektin e Pandora Tower, ne katin e 5te, Banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi si uje,rrym,lift,parking dhe sigurim te objektit 24h, Banesa preferohet per nderkombetar apo ndonje qift, dhe ka kete renditje:

-Dhome dite me Kuzhine,
-2 Dhoma gjumi,
-Banjo,
-Teras,

Mund te kontaktoni ne cdo kohe ne numrin e telefonit:

-049 599 224 Viber

Apo ne email:tonisadiku@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim